Vragen over Buitenrijden.nl

Heb je vragen over dit platform of wil je meer informatie over PaardenWelkom en het aanmelden van jouw bedrijf voor dit label, of wil je meer informatie over Adopteer je Route? Neem dan contact op met de afdeling recreatie van de KNHS via Marleen Ras of Eileen Bakker.

Mailen mag natuurlijk ook, dat kan naar recreatie@knhs.nl.

 

Marleen Ras

Marleen Ras

Programmamanager Recreatiesport

E-mail: 
M.Ras@knhs.nl
Telefoon: 06-53179076

Eileen Bakker

Eileen Bakker

Accountmanager Recreatiesport

E-mail: 
E.Bakker@knhs.nl
Telefoon: 06-295 09196

Heb je vragen over paden en buitenrijden in jouw regio?

Dan kan je terecht bij een KNHS regioconsulent! Denk aan een onveilige situatie in het verkeer, een spoorwegovergang die afgesloten wordt zodat je het bos niet meer in kunt of een slecht onderhouden ruiter- of menpad. Of misschien wil je ervoor zorgen dat er nu eindelijk dat ene verbindingspad in jouw gemeente komt. Hieronder vind je de KNHS regioconsulenten per regio en hun contactgegevens.

Friesland
Hele regio 

Bineke de Vries

E-mail:
bineke@reinosathe.nl
Telefoon: 06 53 37 97 46

Groningen 
Hele regio 

Els Kramer
E-mail: 
regioconsulentgroningen@gmail.com
Telefoon: 06 22 86 58 94

Overijssel
Midden-oost

Roel Smelt
E-mail: 
R.smelt@knhs.nl
Telefoon: 0548 519121

Gelderland
Betuwe/rivierengebied

Erwin Wellner
E-mail: wbwellner@hetnet.nl
Telefoon: 06 51712137 

Gelderland 
Noord - midden

Jaap van de Ende
E-mail: 
j.van.den.ende@knhs.nl
Telefoon: 06 46 59 83 20

Gelderland
Rivierenland Oost

Betty Delgijer
E-mail: regioconsulent.gelderlandzuid@gmail.com
Telefoon: 06 42119677

Gelderland
Betuwe/rivierengebied

Marina Burger
Email: marinaburger@hetnet.nl
Telefoon: 06 14297689 

Gelderland
Oost

Hans Olthuis
Email: hamarolt@planet.nl
Telefoon: 06 19216357

Utrecht 
Noord

Marjolein van Unen
E-mail: 
M.van.Unen@knhs.nl
Telefoon: 06 23402477

Utrecht 
Zuid

Coen Langkemper
E-mail: 
C.Langkemper@knhs.nl
Telefoon: 0318 472721

Noord-Holland
Noord

Cor van der Sluis
E-mail: 
C.van.der.Sluis@knhs.nl
Telefoon: 06 53744866 

Zuid-Holland
Oost

Wim van der Hout
E-mail: 
W.van.der.Hout@knhs.nl
Telefoon: 06 53389770

Zuid-Holland 
Noord

Anita Verloop
E-mail: 
a.verloop-groenen@knhs.nl 
Telefoon: 0174 414639

Noord-Brabant
Noord

Trix van der Kolk
E-mail: 
b.kolk@home.nl
Telefoon: 0411 675992

Noord-Brabant 
West

Frans Baten
E-mai:
batenfrans@gmail.com
Telefoon: 06 53398263

Limburg 
Hele regio

Lei Linders
E-mail:
l.linders6@kpnplanet.nl
Telefoon: 077 4651499

Loading...