Vragen over buitenrijden.nl

Heb je vragen over dit platform of wil je meer informatie over PaardenWelkom en het aanmelden van jouw bedrijf voor dit kwaliteitsmerk of wil je meer informatie over Adopteer je Route? Neem dan contact op met de afdeling recreatie van de KNHS via Marleen Ras of Eileen Bakker via 0577-408300

Mailen mag natuurlijk ook, dat kan naar recreatie@knhs.nl

 

Marleen Ras

Marleen Ras

Eileen Bakker

Eileen Bakker

Heb je vragen over paden en buitenrijden in jouw regio?

Dan kan je terecht bij een KNHS regioconsulent! Denk aan een onveilige situatie in het verkeer, een spoorwegovergang die afgesloten wordt zodat je het bos niet meer in kunt of een slecht onderhouden ruiter- of menpad. Of misschien wil je ervoor zorgen dat er nu eindelijk dat ene verbindingspad in jouw gemeente komt. Hieronder vind je de KNHS regioconsulenten per regio en hun contactgegevens.

Regio Friesland
Hele regio 

Bineke de Vries

E-mail:
bineke@reinosathe.nl
Telefoon: (06) 53 37 97 46

Regio Groningen 
Hele regio 

Els Kramer
E-mail: 
regioconsulentgroningen@gmail.com
Telefoon: 06 – 22 86 58 94

Regio Overijssel
Midden-oost

Roel Smelt
E-mail: 
R.smelt@knhs.nl
Telefoon: 0548-519121

Regio Gelderland 
Noorden - midden

Jaap van de Ende
E-mail: 
j.van.den.ende@knhs.nl
Telefoon: (06) 46 59 83 20

Gelderland – Rivierenland Oost

Betty Delgijer
E-mail: regioconsulent.gelderlandzuid@gmail.com

Telefoon: 06- 42119677

 

Regio Utrecht 
Noord

Marjolein van Unen
E-mail: 
M.van.Unen@knhs.nl
Telefoon: 06 - 23402477

Regio Utrecht 
Zuid

Coen Langkemper
E-mail: 
C.Langkemper@knhs.nl
Telefoon: 0318 - 472721

Regio Noord-Holland
Noord

Cor van der Sluis
E-mail: 
C.van.der.Sluis@knhs.nl
Telefoon: 06 - 53744866 

Regio Zuid-Holland
Oost

Wim van der Hout
E-mail: 
W.van.der.Hout@knhs.nl
Telefoon: 06 - 53389770

Regio Zuid-Holland 
Noord

Anita Verloop
E-mail: 
a.verloop-groenen@knhs.nl 
Telefoon: 0174-414639

Noord-Brabant
Noord

Trix van der Kolk
E-mail: 
b.kolk@home.nl
Telefoon: 0411 - 675992

Noord-Brabant 
Zuid-Oost 

Johan Castelijns
E-mail:
Johan.castelijns@live.nl 
Telefoon: 06-51781548

Noord-Brabant 
West

Frans Baten
E-mai:
batenfrans@gmail.com
Telefoon: 06-53398263

Limburg 
Hele regio

Lei Linders
E-mail:
l.linders6@kpnplanet.nl
Telefoon: 077 - 4651499

Loading...